Dekorasyon

Açılıp Kapanan Tavan Modelleri

Dekor yönünden iyi bir şıklık kazandırmak adına sizlerde yepyeni modellerde tavanları kendi işletmeniz için yaptırabilirsiniz. Birbirinden farklı türlerde tavan modelleriyle beraber ortama doğal hava kazandırmak adına hareketli tavanlar denilen tavanlarla beraber en iyi şekilde siz de işletmeniz içerisinde ortam oluşturabilirsiniz.

Açılıp Kapanan Tavan Modelleri
Açılıp Kapanan Tavan Modelleri

Günümüzde yepyeni ve modern bir yapı olarak yapılan binalarda kullanılan bu hareketli tavan modelleriyle beraber genelde restoran, cafe tarzında mekanlarda kullanıldığını görüyoruz. Elbette sadece işletme değil aynı zamanda evlerde de şık bir şekilde böylesine hoş tavanlar kullanılabilir. Bu sayede modern bir ev ortamıyla beraber hareketli olan tavanın özelliği sayesinde uzaktan kontrol ile beraber evinizde hoş bir hava yansıtabilme olasılığınız bulunmaktadır.

Açılıp Kapanan Tavan Modelleri
Açılıp Kapanan Tavan Modelleri

Genel anlamda işletmelerin kullanmak istediği bu hareketli olan tavanlarla beraber açılıp kapanabilme özelliği sayesinde, ortam içerisinde ki havayı temizlemek amacıyla belli zaman aralıklarında açılıp kapanıldığı takdir de müşteri için hoş bir dekor ortamı yaratmış olabilirsiniz. Bununla beraber en iyi şekilde hareketliliği sayesinde ortamı havasını da temiz bir şekilde değiştirmiş olabilirsiniz.

Restoranlara özel hareketli tavanlar

En iyi şekilde kullanımın sağlandığı yerler olan restoranlar içerisinde hareketli tavanlar ile beraber ortam içerisinde ki havanın temizliğini en doğru ve istediğiniz biçimde sağlayabilirsiniz. Restoran içerisinde temiz havanın girmesi için aç – kapat yapılarak kullanım sağlanabilir. Bunun dışında yaz ayları içerisinde cafe ya da restoran gibi yerlerde tavanın açık yapılarak insanların bu şekilde rahat ortam içerisinde takılmaları da sağlanabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Bu açılır kapanır tavan sistemlerinde ithal olmayan yani yerli üretim yapan en iyi firma ve marka hangisidir ?genelde italya menşei li markalar tavsiye ediliyor.ama italyadan gelmesi ve maliyeti çok fazla olduğu için türkiye markalı önerilen bir firma arayışı içindeyim.Tavan sistemleri ile alakalı fikir yardımında bulunabilirseniz sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu