Moda

2021 Kadınlar İçin Özel Kış Kombin Önerileri

2021 Kadınlar İçin Özel Kış Kombin Önerileri nelerdir? Koyu renklerin hâkim olduğu kış kombinleri oldukça dikkat çekici ve etkileyici kombin önerileri arasındadır.

2021 Kadınlar İçin Özel Kış Kombin Önerileri nelerdir? Kış kombinleri özellikle kabanlardan, kazaklardan, hırkalardan oluşan ve aksesuar olarak da atkı, şapka ve eldivenlerle tamamlanan parçalardır. Sizler için yapacağımız öneriler sayesinde hem gösterişli hem de kıyafetlerinizin sıcaklığı sayesinde kendinizi oldukça rahat hissedeceksiniz.

Kıyafet Önerileri

Kışın en çok tercih edilen kahverenginin tonları kadınların en çok tercih ettiği renklerden biridir. Ağırlıklı olarak çizme ve çantalarda kullanılan kahverenginin tonları son yıllarda kaban, mont ve trençkotlarda da tercihler arasına girmiştir. Özellikle ton sür ton olarak kullanılan kahverengi, kadınların şık bir görüntüye sahip olmalarına olanak sağlamaktadır. Ton sür ton sadece kahverengiyle sınırlı değildir; grinin tonları, bordonun tonları ve hardal renginin tonları olarak da sıklıkla kullanılmaktadır. Taytlarla beraber kombinlenen oversize kazaklar da son yılların gözdesi olmuştur. Şıklığın en önemli unsurlarından biri de renkleri doğru kullanmaktır; Tek parça halinde kullanılan kabanlarda siyah, kahverengi, gri ve krem tonlarında olması hemen hemen tüm kıyafetlere uyumludur. Bu şekilde şıklığı ve zarafeti yakalamış olursunuz.

Aksesuar Önerileri

Aksesuar bir kadını doğru kullanıldığında şık, yanlış kullanıldığında rüküş gösterebilecek en önemli parçalardan birisidir. Çok şık giyinip sade bir aksesuarla tamamlanan kıyafetler kadınları daha zarif gösterecek unsurlardan biridir. Bazen de çok sade giyinip tek bir aksesuarla yaptığı kombini zirveye çıkarabilmektedir. Kış aksesuarlarının başında gelen şapka, atkı, eldiven gibi parçalar kombinlerinizin tamamlayıcısıdır.

Ayakkabı Önerileri

Kombinlerinizin olmazsa olması ayakkabılar, günümüzde çok çeşitli alternatiflerle öne çıkmaktadır. Özellikle mevsimine göre seçilen postal, bot ve çizmeler kışın en çok tercih edilenler arasındadır. Kadınların kışın tercih ettikleri bot ve çizmelerin uzunlukları vücut proporsiyonlarına uygun olmalıdır. Bot ve çizme uzunluklarının yanlış seçilmesi kadınları olduğundan daha kısa gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra kışın giyilen ayakkabılar arasında bağcıklı postal modelleri de son yıllarda en çok tercih edilen ayakkabı türleri arasına girmektedir. Özellikle de parlak renkli postallar kış kombinlerinizi öne çıkarmanız için harika bir alternatif olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu