Burçlar

Yengeç Burcu Özellikleri

22 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğanlar yengeç burcu özelliklerini taşıdığından bu konuda astrolojide yapılmış olan yorumlar ile bilgi alınabilir.

Burçların birbiriyle olan uyumunun yanı sıra özellikle belirlenmiş olan özellikleri çevrelerindeki insanlar tarafından dikkat çekmelerini sağlamaktadır. Yengeç burcu olanlar için belirlenmiş olan yengeç burcu özellikleri kadınlara ve erkeklere göre değişkenlik gösterebilir.

Yengeç Burcu Kişisel Özellikleri

Hassas, kuruntulu ve alıngan olan yengeçler özellikle çevrelerinde bulunan kişiler tarafından bu özellikleriyle dikkat çekmektedir. Mükemmeliyetçi bir tavra sahiptirler. Yaptıkları her işte olağanüstü ayrıntıcı olabilirler. Duygusal bir yapıya sahip olan yengeç bu yönleri ile tanınırlar. Karşısında olan kişiden de aynı şekilde sorumluluk beklemektedirler.

Yardımsever, iyi kalpli, neşeli, düşünceli ve anlayışlı yönleri özellikle neşeli olduğu günlerde ortaya çıkmaktadır. Gergin oldukları zamanlarda alıngan ve somurtkan olmaktadırlar. Yakın arkadaşlarını fazlasıyla sevmelerine karşın bunu pek belli etmezler. Kendilerini inciten kişileri zor bağışlarlar. Aynı zamanda kendilerine yapılan hataları unutmazlar.

Dinsel konulara ve müziğe karşı ilgileri bulunmaktadır. Tartışmadan hoşlanmayan yapıları aynı zamanda duygularını sessiz bir şekilde saklanmasına neden olabilir. Genelde çevreleri tarafından sevilmek de olan yengeç burcu kişisel özellikleri özellikle burcunun özelliklerini taşıyan kişilerde yaygın olarak görülmektedir.

Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu olan kişilerde özellikle fiziksel olarak görülen belirgin özellikler arasında beyaz Ve soluk tenli olmasının yanı sıra yuvarlak bir yüze sahip olması söz konusu dur. Genel olarak gözler mavi veya gri olabilir. Kahverengi ve mat saç renkleri dikkat çekmektedir.

Burçlara göre değişmekte olan fiziksel özellikler konusunda yengeç burcu fiziksel özellikleri kadın ve erkeklere göre değişebilir. Gençliklerinde güzel bir vücut yapısına sahip olan Yengeçler yaş ilerlediklerinde özellikle kilolarına dikkat etmemeleri durumunda tombul bir vücut yapısına sahip olabilirler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu