Burçlar

Terazi Burcu Genel Özellikleri Nelerdir?

Terazi burcu genel özellikleri nelerdir? diye sorulduğunda ilk olarak cazibeli ve kararsızlıkları ile en çok ikilemde kalan burç olduğunu söyleyebiliriz.

Terazi burcu genel özellikleri nelerdir? sorusunu en çok terazi burcu erkeği veya kadını sorguluyor. Öncelikle belirtmek isteriz ki terazi burcu erkeği de kadını da oldukça çekici ve cazibelidir. Kararsızlıkları ile bilinen terazi burçları her konuda ikilemde kalır. Bu burç kadını ve erkeği’nin büyülü bir havası vardır. Kısa süre içerisinde karşısında bulunan kişiyi etkileyecek potansiyele sahiptir. Sinirli olduğunuz bir an da bile kısa sürede sizi yatıştırma gücüne sahiptirler.

Terazi burçları mantıkları ile hareket eder. Eğer partneri var ise en sadık burçlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Karşısındaki partneri aldatmayacağı süre boyunca terazi erkeği veya kadını da partnerini aldatmaz. Mantık, akıl ve aşk denildiğinde ilk akıllara gelen terazi burcu oluyor. Çünkü genel özelliklerini bilen herkes terazi burcunun karakteristik özelliklerini de iyi biliyor.

Terazi Burcu Fiziksel Özellikleri

Fiziksel bakımdan terazi burcu oldukça güçlüdür. İnce vücutlu, uzun boylu, yuvarlak yüz yapısı, koyu göz rengi, beyaz tenli olması, düz ve kahverengi saçları ile fiziksel özellikleri nettir. Terazi burçları hastalandıkları zaman en çok ilgi görmek isteyen burçlar arasında ilk sırada yer alıyor. Metabolizmaları yavaş çalışmaktadır. Aynı zamanda baharatlı, şekerli ve soslu gıdaları sevdikleri için kilo almaya oldukça elverişlidirler. Bunun yanı sıra teraziler de sinir sistemi mideyi etkilediği için gaz gibi sorunlar meydana gelebilir.

Terazi burçları dengesiz bir kişiliğe sahiptir. Yani sabah başka bir fikir savunurken, akşam bambaşka bir fikri savunabilir. Aynı zamanda oldukça kararsız bir burçtur. Her şeyin en mükemmeli olmasını ister. Bu yüzden estetiğe, güzelliğe, bakıma, hijyene, doğru söze, müziğe ve kıyafetlerin uyumuna oldukça önem verirler. Bu sebeple bir terazi tanıdığınız var ise çok şanslısınız. Çünkü terazi burcu erkeği ya da kadını sadık ve arkadaş canlısıdır.

Terazi Burcu Aşk Hayatı

Terazi burçları aşk hayatlarında oldukça sadıktır. Aşkı yaratan Venüs’ün terazi burcunu yarattığına inanılıyor. Adeta evlilik ve aşk için yaratılmış bir burçtur. Eğer eşiniz terazi burcu ise çok şanlısınız. Aşk sanatını en iyi bilen burç terazidir. Çevresinde beğenilen ve ilgi gören bir burç olduğu için partnerinizi kıskanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu