Moda

Şık olduğunu sanan ünlüler

 

r
Beyonce

Şık olduğunu sanan ünlüler kimi zaman oldukça rüküş kıyafetler giyebiliyor. Ünlü modacılarla çalışıp giyime büyük paralar harcayan ünlüler kimi zaman yine de rüküşlüğün sınırlarını zorluyor. Farklı olma çabasına girerek giyim konusunda büyük hatalar yapan bazı ünlüler görenleri şaşkınlığa uğratıyor. İşte moda faciasına kurban giderek şık olduğunu sanan bazı ünlüler

 

~~Son yılların en popüler isimlerinden ünlü R&b şarkıcısı Beyonce, bu abartılı kombini Met Ball 2013’de giymiş. Elbisenin etek kısmındaki abartılı desenlerle yetinmeyen ünlü sanatçı, aynı deseni diz üstü çizmelerinde ve eldivenlerindeki detaylarda da kullanarak pek de hoş olmayan bir görüntüye sahip olmuş. Gerçekten de Beyonce’nin giydiği bu elbise desen kullanımındaki hataların ne kadar vahim olabileceğini kanıtlar nitelikte.

rr
Miley Cyrus

~~Bir zamanların Disney kızı, şimdi ise sansasyonlara imza atan pop şarkıcısı Miley Cyrus, yeni tarzını bulma arayışındayken giydiği bu elbise ile büyük bir rüküşlüğe imza atıyor. Miley Cyrus,  Bu elbiseyi bir Marc Jacobs defilesi öncesi kırmızı halıda giymiş. Transparan görünüme sahip bu elbise hem çok abartılı, hem de genç sanatçının yaşını yansıtmaktan çok uzak. Miley Cyrus’un daha punk bir görünümle hoş durabilecek olan kısa sarı saçları ise bu gece elbisesiyle oldukça büyük bir tezat oluşturuyor. Genç şarkıcının taktığı büyük yüzükler ise son derece abartılı ve uyumsuz. Son olarak yaptığı kırmızı rujlu çarpıcı makyaj da tüm bu abartıyı dengeleme konusunda yetersiz kalıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu