Dekorasyon

Sarkıt Avize Modelleri İle Salonunuzu Süsleyin

Sarkıt avize modelleri ile salonunuzu süsleyin ve daha önce hayalini kurduğunuz salon dekorasyonuna kavuşmuş olacaksınız.

Sarkıt avize kullanımı yeni mimari anlayışın verdiği alçak tavan ölçüleriyle bir süre için kullanışsız olarak görüldü. Ancak yeniden tasarlanan sarkıt avizeler şimdilerde yeniden eski ihtişamına yaklaşmaya başladı.

Eski tip avizelerde gördüğümüz cam ve elmas kesim cam taşların tersine teni tasarımlar daha dekoratif ve modern çizgilere sahip. Bu nedenle yeni anlayışa sahip sarkıt avizeler her salonda rahatlıkla yer bulacaktır. Üstelik her türlü yavan yüksekliğine uygun olarak üretilmektedirler. Yeni tasarımların büyük ölçüde içerdiği format ise geometrik şekiller ve türevlerini içermektedir.

Salonların Yeni Işığı

Salonlarınızın en çok ihtiyaç duyduğu ışık konusunda birçok tercih seçeneği bulunmasına karşın sarkıt avize seçimleri oldukça geniş bir yelpaze sunar. Hem nostaljik hem de modern tarzı bir arada yakalarken aynı anda ışık konusunda farklı tonları salonunuza yansıtma imkanı bulabilirsiniz.

Özel kesim cam seçeneklerinin yanı sıra yuvarlak kesitler, kare ve dikdörtgen kesitler etrafında toplanan ve oldukça tarz olan avizeleri de bulabileceksiniz. Zaman geçtikçe gelişen ve ilerleyen tasarım fikirleriyle sarkıt avizeler salonunuzda her şeyi değiştirebilecek güce sahip olmuş durumdadır.

Klasik porselen işçiliklerinden kağıt ve plastik karışımı kullanımlara kadar materyal zenginliği taşıyan avizeleri tüm salonlarda tercih etmek mümkündür. Yeni nesil avizelerle tanışmadıysanız kısa bir araştırma yaparak başlayabilirsiniz.

Sarkıt Avize Fiyatları

Sarkıt avize fiyatları türüne göre değişmektedir. Ancak kısa bir araştırma yaptığınız taktirde aslında oldukça uygun fiyatlara avizeler olduğunu görebilirsiniz. Avizelerin fiyatlarını değiştiren önemli bir etken bulunur. İnternet üzerinden satın aldığınız avizelerin fiyatları oldukça uygun olmasına karşın montaj hizmeti yer almaz. Şayet montaj konusunda gerekli aracınız yoksa ve bilgi sahibi değilseniz ekstradan montaj ücretleriyle karşılaşabilirsiniz.

Avizenin büyüklüğüne, tesisatın durumuna ve uygulanacak işlemlere göre montaj işçilikleri de değişecektir. Kimi avizeler birbirinden bağımsız 2 ya da 3 kanallı olabilmektedir. Bu durumda ise iç hattın gözden geçirilmesi ve uygunluğunun kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu nedenle montaj konusunu ele alarak fiyatları gözden geçirmelisiniz. Sarkıt avize çeşitleri birçok açıdan işinize yarayacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu