Dekorasyon

Oturma Odası İçin Birbirinden Renkli Koltuk Seçimleri

Oturma odası için birbirinden renkli koltuk seçimleri evinizi dekore ederken size baharın canlı renklerini yansıtma imkanı sağlayacak.

Evin en önemli kısımlarından olan oturma odası için birbirinden renkli koltuk seçimleri dekorasyon dünyanızı canlandıracak. Özellikle canlı renkleri kullanmayı tercih edenler için pastel ve nötr tonlar tercih edilerek son derece keyifli mekanlar yaratılabilir. Bunun için öncelikle tercih edeceğiniz mekanın büyüklüğüne uygun koltuğu seçmek olacaktır.

Geniş alanlar için köşe koltuk ve berjer alternatiflerini değerlendirirken, küçük alanlar için daha işlevsel modelleri tercih edebilirsiniz. Bunun için birkaç renk önerisini sunuyoruz.

Limon Sarısı- Gri Koltuk Kombinleri

Grinin farklı tonlarındaki koltukları sarı renkle kombinlemeyi denediniz mi? Harika renklerin birlikte kullanıldığı dekorasyon stilleri son derece ilgi çekici olabiliyor. Özellikle duvarlarda da aynı stili öne çıkarmak istediğinizde birçok farklı alternatifi değerlendirebilirsiniz. Sarı ve gri renklerin kombinlenmesiyle oluşan desenli seçimler de son derece değişik olabilir. Renkli koltuk kombinleri konusunda bu tercih daha sade bir dekorasyon için uygun olabilir.

Kırmızı Altın Sarısı Koltuk Seçimleri

 

Kırmızı, altın sarısı ve yeşil ile kombinlenerek çok dikkat çekici bir stil oluşturmaktadır. Kış renkleri olarak Noel’i de çağrıştıran bu stiller hemen hemen her evde vazgeçilmezdir. Çiçekleri de seviyorsanız yeşilin farklı tonlarını kullanarak  birçok farklı ihtiyacın karşılanmasını sağlayabilirsiniz. Genelde büyük oturma odası dekorasyonları söz konusu olduğunda bu renkleri tercih edebilirsiniz.

Farklı renkler ve özelliklerle öne çıkan koltuk kombinlerinden yararlanmak istediğinizde dekoratif açıdan tamamlayıcı ürünleri de tercih edebilirsiniz. Masa gibi tamamlayıcı ürünlerde altın sarısı detayları öne çıkarabilirsiniz.

Fuşya Koltuk Kombinleri

Birçok kişi için canlılık ve yaz mevsimini akla getiren fuşya koltuk kombinleri genelde dinamik bir dekorasyonu tercih edenlere hitap etmektedir. Özellikle profesyonel seçimler yapmak istediğinizde fuşya rengin en güzel kombinlerini oluşturabilirsiniz. Koltuk takımlarını kullanarak kombinleyeceğiniz birçok ürün gibi bu ürünlerde de popüler ürünleri bulabilirsiniz. Daima farklı ürün çeşitlerini tercih ederek  beğeni kazanacak kombinleri oluşturabilirsiniz. Bilgi almak için size en yakın mobilya mağazalarını ziyaret ederek modern modelleri rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu