Teknoloji

NİKON ME-W1 Kablosuz Mikrofon

NİKON ME-W1 Kablosuz Mikrofon
NİKON ME-W1 Kablosuz Mikrofon

Nikon yeni ME-W1 Kablosuz Mikrofonunu resmi olarak satışa sundu. Taşınabilir ve kullanımı çok kolay olan bu yönsüz mikrofon,50 metreye kadar da uzaklıktan net ses kaydı yapabiliyor.
Mikrofon girişi olan bütün fotoğraf makineleriyle uyumlu olan ME-W1 Kablosuz Mikrofon, çok fonksiyonlu bir ekipmandır. Doğrudan olarak net ve kesintisiz ses kaydetmek için tasarlanmıştır ayrıca da dinleyenlerin kolayca fark edebilecekleri yüksek ses kalitesini sunar. Tek pille üç saate kadar kullanım sunabilen ME-W1;  sokak röportajlarını, çeşitli sunumları ve profesyonel kalitedeki video bloglarını kaydetmek için çok idealdir. Ayrıca bir canlı müzik performansını da stereo olarak kaydetmek isterseniz Nikon ME-1 Stereo Mikrofonu harici mikrofon girişine takmanız yeterli olacaktır.
Geniş bir kategorideki fotoğraf makinelerinin çoğunluyla uyumlu olan ME-W1 Kablosuz Mikrofon, sadece Nikon D-SLR kullanıcılarına avantaj sağlamakla kalmaz. Mikrofon girişi olan herhangi bir Nikon veya COOLPIX fotoğraf makinesiyle doğrudan kullanabilir ve isteğe bağlı olarakta özel kablolar kullanılarak çeşitli üçüncü taraf cihazları ME-W1’e bağlayabilirsiniz. Bir müzik performansı veya keynote sunumu kaydederkende  ses kalitesini veya yön özelliğini etkilemeksizin hareket özgürlüğü ve video kompozisyonu da elde edersiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu