Burçlar

En Sinirli Burçlar Hangileri?

En sinirli burçlar hangileri? Evet, merak edilen bir diğer burç grubu ise sinirli olan burçlardır. Peki, hangileri? Bu makalede kısaca anlatacaız.

En sinirli burçlar hangileri sorunuzun yanıtını veriyoruz. Burçlar genel anlamda kişilik özelliklerini gösteriyor olduğundan, sinirli olan burçlar da bellidir. Daha çok bu burçlar, sinirlerini hemen gösteren, tutamayan, kontrolsüz sinir yaşayan burçlar olarak yer almaktadır. Burçların kontrolsüz sinirleri ile anılmaları da meşhur olacaktır.

Oğlak Burcu

Bitmek bilmeyen sinir dendiğinde akla oğlak burcu geliyor. Oğlak burçlarının en önemli özelliklerinden biri, sinirli olan yapılarıdır. Bu sinirli yapı, direkt olarak onların pek çok alanda zorlanmasına neden olur. Sinirleri gerek iş hayatında gerekse ilişkilerinde onları zorlar. Çünkü hem kontrolsüz hem de haklılık payı olan sinirleri vardır. Bu sebeple oğlakların sakinleşmeleri zor olabilir. Çünkü onlar mantıklı sebepler ile sinirlenip, uzun süre de sinirli kalabilir. Ayrıca kin tutma özellikleri de bu sinirlerinin hiç geçmemesinden kaynaklanmaktadır.

Koç Burcu

Saman alevi siniri dendiğinde de akla koç burçları geliyor. Sinirli burçlar arasında yer alan koç burçları, direkt olarak sinirlerini gösterme eğilimindedir. Onlar da hemen parlar. Kısa süre içinde kötü söz söyleme gibi, hemen tepki gösterme gibi sinirleri mevcuttur. Daha çok olgunları ile yok edebilecekleri bu sinir durumu, bazen kendilerine de zarar verecek kadar olabilir.

Aslan Burcu

Aslan burçlarının siniri de saman alevi grubunda. Çoğu zaman neden sinirlendiğini onun da bilmediği sinir arbedeleri yaşanır. Bu durumda ne yazık ki hem mutsuz olunacak hem de tartışma uzayacaktır. Aslan burçlarının sinirlerinin ne boyutta olduğu genel olarak belli olmaz. Bir anda çok üst seviyelere çıkabilir. Sinirli burçlar hangisi yanıtları arasındadır.

Kova Burcu

Siniri, sabrının sonrasında ortaya çıkan burçtur. Son derece sabreder ve biriktirir. Bu durumda direkt siniri de uzun uzun yaşanan bir burç olur. Haklılığı ile birleşen siniri uzun süre geçmez. İnadını da ortaya koyan burç, kavgaları uzunca yaşayabilir. Çok sinirli burçlar arasında da mutlaka kova burcu yer alacaktır. Sinirini uzun uzun yaşar.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu