Dekorasyon

Doğal Taş Mermer Uygulamaları

 

İç tasarımda doğal taşların büyük bir önemi vardır. Gün geçtikçe yaygınlaşan doğal taşların birçok çeşidi kullanılmaktadır. Bu çeşitlilikte de artış görülmektedir. Önceki dönemlerde sadece ıslak zeminler ve birkaç alanda görülen mermer uygulamaları artık evlerin hemen her bölgesinde kullanılmaktadır.

Doğal taş mermer uygulamaları ile zemininizde mermerin şıklığını yaşayabilirsiniz. Kendine özgü görünümüyle dikkat çeken mermerlerin uygun olan çeşidiyle zemin kaplamanızı yapabilirsiniz. Zeminlerde genellikle laminant parkeler tercih edilse de mermerler de önemli bir alternatif olarak dikkat çekmektedir.

Doğal Taş Mermer Uygulamaları

Doğal taş mermer uygulamaları ile sadece zemin kaplama değil aynı zamanda merdivenlerde de şıklık elde edebilirsiniz. Özellikle dublex ya da triplex evlerde tercih edilen bu merdivenler sizlere uzun soluklu bir çözüm sunmaktadır. Aynı zamanda şık bir uygulama olan mermer basamaklar ile mermerin şıklığını yaşamanız mümkün olacaktır.

İç dekorasyonda doğal taş mermer uygulamaları ile hem bakımı hem de temizliği kolay bir çözüm elde edebilirsiniz. Açık renkli mermerler, çeşitli şekillerde kullanılmaktadır. Banyo, mutfak, antre, zemin kaplama, basamak gibi hemen her alanda kullanılabilen mermerler 2015 dekorasyon trendleri arasında yer almaktadır.

Doğal Taş Mermer Uygulamaları

Doğal taş mermer uygulamaları sayesinde hem farklı hem de şık bir görüntü elde edeceksiniz. Bu konuda hizmet alırken işinde uzman olan firmaları tercih etmeniz gerekmektedir. Ölçü alımı ve montajı ile bir bütün olan mermer konusunda yapılacak hatalar dayanıklılığı doğrudan etkilemektedir. Bu nedenle uygulamada dikkatli olunmalıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu