Diyet

Diyet Roka Soslu Makarna Tarifi – Hazırlanışı

Diyet roka soslu makarna tarifi ile ilgili merak ettiğiniz aklınıza takılan kolay pratik bir şekilde bütün bilgileri aşağıdaki makalede detaylı şekilde elde edebilirsiniz.

Diyet Roka Soslu Makarna Tarifinde neler var? Peki diyet roka soslu makarna kilo vermenize yardımcı olacak mı? tüm soruların cevabı makalemizde..

Diyet Roka Soslu Makarna Nedir?

Diyet roka soslu makarna makarnanın Anadolu’nun göbeğinden koparılmış organik bu yapının rokayla birleşimi ve diyete uygun bir sosla etkileşimi ile elde edilen bu yemek diyet yapanlar için vazgeçilmezdir. Diyetin insanları sağlıklı zihinde bir hayat yaptığını biliyoruz. Bu tarifle çok güzel çok daha pratik bir hayata merhaba diyebiliriz.

Diyet Roka Soslu Makarnanın Malzemeleri Nelerdir?

Diyet roka soslu makarnanın malzemeleri;

Makarna, krema, karabiber, sarımsak, tuz çok az miktarda zeytinyağı ve suyla hazırlanabilir.

Diyet roka soslu makarnanın hazırlama aşaması: Soslu makarna hazırlarken ilk olarak makarnamızı her zamanki gibi ılık suyla pişiriyoruz. Sonra bu suyu süzüp üzerine hafif zeytinyağıyla tavada güzelce kızartıp doğranmış birkaç sarımsağımızı katıyoruz. Ardından bu güzelce yıkadığımız rokaları ekliyoruz. Tuz, karabiber ve kremamızı ekleyerek 3 dakika boyunca kaynatıyoruz. Ardından bu muhteşem karışımımızı el mikseri ile ya da robotlu mikserde geçirerek çok güzel bir kıvamda karıştırıp pürüzsüz olacak şekilde hazırlıyoruz. Özel sosumuzla servise sunuyoruz.

Diyet Roka Soslu Makarna Uzmanlar Öneriyor Mu?

Diyet roka soslu makarna önerileri uzmanlar çok güzel rahat bir şekilde hiç tereddüt etmeden önerilir. Çünkü çorbanın insanlar için gerekli bütün meziyetleri içerdiği bilinmektedir. Üstelik diyet ve birleştiğinde bu iki muhteşem özellik size çok güzel çok iyi sonuçlar verecek şekilde elde ederiz. Bu çorba insanların dengede kalmasını rahat bir şekilde gün boyu sindirim sıkıntısı çekmeden sağlıklı bir gün geçirmelerini sağlar. Uzmanlara göre çorbanın insanlar için vazgeçilmez olduğunu ve sağlığına kat kat destek verdiğini ince bağırsaktaki emilimi kolaylaştırdığını üstelik boşaltım sistemine de yardımcı olduğu söyler. Tüm bunları bir araya getirdiğimizde bize gösteriyor ki çorbanın yaşamımızdaki ne kadar değerli olduğunu karşımıza çıkarır. Bu yüzden sizde öğlen ve gece öğünlerinizde çorbayı eksiltmeden ve diyet programıyla da birleştirerek çok güzel bir güne başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu