Moda

Dekoratif Kapı ve Duvar Süsleri

Ufak detaylar ile  fark yaratan dekoratif ürünleri  arasında bulunan dekoratif kapı ve duvar süsleri son derece geniş seçeneklere sahiptir.

Dekoratif kapı ve duvar süsleri; çerçeve, çiçek ve benzeri ürünleri kullanarak daha şık ve  hoş bir hava yaratabilirsiniz. Özellikle de el ile yapılan ürünler, pleksi baskılı süslemeler, makrome ile yapılan süsler ve benzer duvar süsleri kullanarak değişik ve farklı hava oluşturabilirsiniz. Duvarlar için  çok tercih edilen birçok fotoğraf çerçevesinin yanında, değişik bir biçimde kullanacağınız süslemeli ürünler ile aradığınızı kolay bir şekilde  bulabilirsiniz.  Dekoratif  kapı ve duvar süslerini evlerinizde kendinizde  oluşturabilirsiniz. Çünkü yapılması çok kolay ve basit olması  ile birlikte   kendi zevk ve tercihlerinizi en fazla yansıtabileceğiniz dekoratif süsler arasında yer alır. Kapı ve duvar süsleri dekorasyon hususunda evinizin gerek dış kapı giriş dekorasyon gerek ise koridora giriş özellikle evinizin tarzına uygun ufak detaylar ile dekorasyonu görsel bakımdan çok  daha zengin, renkli ve hareketli  bir hale getirebilir , bazen de  ufak detaylar ile çok büyük farklılıklar oluşturabilirsiniz. Evinize değişik bir hava katabileceğiniz dekoratifkapı ve duvar süsleri ile kapı girişlerini görsel bakımdan zenginleştirebilirsiniz. Duvara veya  kapılara asabileceğiniz dekoratif süsleri kapı girişi dekorasyon hususunda evinizin dıştan görünümüne alternatif zevkli detaylar oluşturmanızı sağlamaktadır.

Dış Kapı ve  Giriş İçin  Kapı Süsleri

Şayet çok detaylar barındırmayan ya da varaklı kapı modellerine sahip değilseniz, kapıdaki durgunluğu bir nebze hareketlendirecek bir  kapı süslerini  seçebilirisniz. Özellikle  en çok kullanılan kapı süsü genel olarak isme özel  tarzda  modeller çok  tercih edilmektedir.

İsme Özel Kapı Süsleri

İsme özel kapı süsleri genellikle yeni evli çiftlerin kapısında ya da  bebek  odası kapılarında yer alır. İsimli ahşap kapı süsleri, kişiye özel detaylar sunması sebebi ile  oldukça sık kullanılır. Şayet kapı süsün de kendi isminizin gözükmesini istemiyorsanız isminizin baş harfini kullanarak bir kapı süsü oluşturabilirsiniz. Kapı süsleri ve kullanılan malzemeler çok uygun ve ekonomik fiyatlarda satılmaktadır. Her zaman istediğiniz kapı süsü için farklı farklı yerlerden çeşitleri alabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu