Moda

BU YAZ MAKYAJ SEÇİMİ

BU YAZ MAKYAJ SEÇİMİ

Uzun bir süredir beklediğimiz yazın gelişiyle tatil planları başladı bile.Peki ya bu yaz makyaj seçiminiz ve makyaj çantanızın şekillenme vakti gelmedi mi? Makyaj çantanızı şekillendirmenize yardımcı olacak 5 püf nokta var ve bunlar şu şekilde:

1-LİP GLOSSU

Dudak parlatıcıları yaz güzelliğinize anlam katan başlıca etkenlerden ve yanınızdan eksik etmemeniz gereken yegane parçalardan.Makyaj çantanızdan birbirinden farklı parlatıcıları yanınızdan eksik etmeyi unutmamanız gerekmektedir.O anki durumuna göre parlatıcı kullanmayı sakin ihmal etmeyiniz.

2-BB KREMİ

Artık teniniz rahat bir nefes alsın.Makyaj çantanızdan fondöteni kaldırma vakti geldi. Fondotenlerinizi makyaj çantanızdan çıkarın ve yerine BB Kremini koyun. BB Kremleri sayesinde yüzünüz güneşten korunacak, nemlenecek ve aynı zamanda kusurlar bir bir örtülmeye başlanacaktır.

3-RENKLİ OL

Koyu ve nude tonları artık bir köşeye atıp renklenmenin zamanı geldi de geçiyor.Turuncu tonlar, Fuşyalar, turkuazlar bu yaz olmazsa olmaz renklerimiz.Göz makyajınızda,dudak ve tırnakları da ihmal etmemek gerekir.

4-WATERPROOF MASKARALAR

Deniz ve havuzda geçen saatlerden sonra kullanmış olduğunuz waterproof maskaralar kirpiklerinizin belirginliğini kaybetmeyecektir.Ayrıca yazın sıcaktan ve terden maskaralarınızın akmasını engelleyerek güzelliğini koruyacaktır.

5-PRİMER

Bu yaz göz makyajınızın uzun süre kalıcılığını sağlamak için primerleri çantanızdan eksik etmeyin.Primer sayesinde özellikle göz makyajınız uzun süre kalıcılık sağlayarak güzelliğinizi koruyacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu