Moda

Bebek Mavisi Elbise Altına Ne Renk Ayakkabı Giyilir?

Bebek mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir sorusu oldukça çok sorulmakta ve günümüz de baya araştırılmaktadır.

Bebek mavisi elbise altına ne renk ayakkabı giyilir? Sorusu çok fazla sorulmaktadır. Bebek mavisi elbise altına genellikle lacivert renk tercih edilmektedir. Çok uyumlu bir kombin olmaktadır. Lacivert koyu bir renk olduğu için bebek mavisinin altında çok şık görünmektedir. Fakat birçok renkler de tercih edilmektedir. Bu renkler;

v  Pudra renkli ayakkabı;

v  Gri renkli ayakkabı,

v  Açık pembe renki ayakkabı,

v  Beyaz renkli ayakkabı,

v  Lacivert renkli ayakkabı,

v  Krem renkli ayakkabı,

v  Vizon renkli ayakkabı ve bir çok renkte tercih edilebilir. Bu renk seçimi direk kişinin zevkine ve tarzına göre değişiklik göstermektedir. Bu ayakkabıların bir kaç tanesinin uyumundan sizlere bahsetmek isterim

Pudra Renk Ayakkabı Seçimi

Bebek mavisi elbise için en çok tercih edilen pudra rengi ayakkabılar çok hoş bir kombin oluşturmaktadır. Kışın olsun yaz olsun her zaman tercih edilen bir renk olmaktadır. Her zaman pudra rengi ayakkabı şık bir görünüm sağlamaktadır.

Gri Renk Ayakkabı Seçimi

Bebek mavisi elbise için gri renk ayakkabılar çok hoş bir kombin sağlamaktadır. Çok rahat bulunan gri renk ayakkabılar birbirini tamamlamak için bebek mavisinin altında harika bir görünüm yakalanmaktadır.

Açık Pembe Renk Ayakkabı Seçimi

Açık pembe renk ayakkabılar genellikle bebek mavisi tonunu baskılamakta olduğu için çok tercih edilir. Özelliklede pembe tonu bebek mavisi elbisenizi ön plana çıkarmaktadır.

Beyaz Renk Ayakkabı Seçimi

Beyaz ayakkabıların bakımı çok zor olduğu için genellikle yaz aylarında bebek mavisi elbiseler için tercih edilmektedir. Ancak kombinine çok önem gösteren bayanlar için yaz kış farketmeden beyaz ayakkabı da çok tercih edilmektedir.

Lacivert Renk Ayakkabı Seçimi

Sizlere ilk önce bahsettiğim gibi bebek mavisi elbise için  en çok tercih edilen lacivert ayakkabı olmaktadır. Her zaman mavi ile lacivert uyumu harika bir kombin olmaktadır. Bundan dolayı da lacivert renk ayakkabı  bebek mavisi elbise için en önemli renktir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu