Yaşam

Başak Burcu Kadının Aşk Uyumu

Başak burcu, toprak elementi içerisinde olduğu için özellikle kendisi gibi toprak elementinden olan burçlarla iyi anlaşabilmektedir. Boğa ve Oğlak burçları, toprak grubunda yer almaktadır. Hayata bakış açıları ve değer vermiş oldukları çeşitli etmenler birbiriyle aynıdır. Bu sebeple de bu çiftler son derece uyumlu bir ilişli yaşayabilir.

Başak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz?

Başak burcu özellikle Yay, İkizler ve Balık burcuyla anlaşamaz. Bunun en temel sebebi, Başak burcunun garantici olmasından kaynaklanmaktadır. Riski sevemeyen Başak burçları kendisi gibi düşünmeyen burç grubundaki kişilerle anlaşamaz. Balık burcu hayalcidir ve duygusal dünyası zengindir. Gerçekçi olan Başak kadını bu sebeple Balık erkeğine güven duymakta problemler yaşayabilir.

Başak Burcu Kadını Hangi Burçlarla anlaşabilir?

Başak burcu kadını özellikle ateş grubundaki Asla, Koç ve Yay erkeğiyle riskli, ancak heyecanlı bir ilişki içerisine girebilir. Başak erkeği ile tam tersi olarak, ateş grubundaki kadınlarla pek anlaşamaz.

Başak Kadınının Özellikleri

23 Ağustosla 22 Eylül arasında olan Başak burcu kadınları, son derece hareketli bir yapıya sahiptir. Başak kadınlarının en zayıf yanı, sabırsız olmalıdır. Hasat zamanı içerisinde doğan Başak kadınları, son derece çalışkandır.

İş ve okul hayatında oldukça başarı gösteren Başak kadınları, iş hayatlarında yükselmeye meyillidirler. Dış görünüşlerine son derece önem gösteren Başak kadınları, modayı takip ederler. Erkeklerin dikkatini çekmekten hoşlanan Başaklar, ikili ilişkilerde ipleri daima ellerinde tutmak isterler. Bu da onların çekici olmalarını sağlamaktadır.

Dostlarına ve ailesine son derece bağlıdır. Zekâları ve çalışkanlıklarıyla çevrelerindeki herkesi etkilemekten hoşlanırlar. Başak burcu kadınları her zaman aşka ve evliliğe inanmışlardır.

Başak Burcu Kadınının Uğurluları

Uğurlu Gün: Çarşamba

Uğurlu Taş: Zebercet, koyu mavi safir

Uğurlu Madeni: Civa

Uğurlu Renkler: Açık mavi, açık sarı ve kobalt mavisi

Uğurlu Çiçekler: Sarı menekşe, lavanta çiçeği

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu