Moda

Aksesuarlarda Seramik Esintisi

Aksesuarlarda Seramik

Yaz kış kadınların vazgeçilmezidir takılar. Sadece kıyafetlere takılarla sihirli dokunuşlar yapan kadınlar, sıradanlıktan çıkarak kendilerine ait tarzı yaratabiliyorlar.

Özellikle yaz mevsimlerinde açıkta kalan boyunları gösteriş sahibi yapan birbirinden şık ve farklı kolyeler her zaman en çok ilgi gören aksesuar çeşitlerinden olmaya devam ediyor. Rahatlıktan çok şıklıktan yana olan bayanların vazgeçilmezleri ise şüphesiz ki küpeler. Sokak modasında ise bileklerde ve ayaklarda yer alan rengarenk doğal bileklikler biz de buradayız diyor. Yine sokak modasında her türlü aksesuarın rahatlıkla kullanıldığı kombinler bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Clutch çantalar ise yaz günlerini ve akşamlarını en iyi tamamlayacak parçalar olmaya adaylar. Özellikle farklı türde işlemelerle renklenen clutch model çantalar tek başlarına bütün takıların yarattığı ahengi yaratabiliyorlar.

2015 yaz modasında bütün aksesuarlar bir noktada birleşiyor. Seramikten üretilen aksesuarlar yaza damgasını vurmaya hazırlanıyor. Hem gösterişli hem de farklı renkleri ile göze çarpan seramik modeller pullar, kurdeleler ve parlak taşlarla süslenerek hitap etmek istediği tarzdan esintiler taşıyorlar. Özellikle etnik tasarımlarda seramiğin uyumu cezp ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu