Moda

2016 Gelinlik Modasında Transparan Hakimiyeti

Gelinlikte transparan

 

2016 gelinlik modası ile ilgili ilk görüntüler ortaya çıktı. Saflığın ve temizliğin simgesi gelinlikler 2016 yılında oldukça farklı bir tarzda karşımıza çıkıyor.

Bugüne kadar beyazlar içerisinde masum bir kişilik sergileyen gelinler 2016 yılı itibari ile bu düzeni bozuyorlar. Gecenin yıldızı olan gelinler iddialarını daha da artırarak transparan gelinlik modelleri ile düğünlerde parlayacaklar. Masumluğun yerine dişiliği ve seksiliği ön plana çıkarmak isteyen gelinlerin tercih edeceği bu transparan modellerin şüphesiz ki düğün konseptine de uyuyor olması gerekli. Standart düğün konseptlerinde ve standart düğünlerde kesinlikle tercih edilemeyecek bu modelleri giymek istiyorsanız, bu tercihleri gelinliğinize göre yapmanız gerekecektir. Düğün davetlileri yeniden gözden geçirmek ve düğün yerinizi transparan gelinliğinizin ağırlığını taşıyabilecek bir mekana kaydırmanız şart.

Oldukça farklı modellerle karşımıza çıkan transparan gelinliklerde hiçbir detay atlanmamış. İşlemelerin, taşların, tüylerin ve özellikle dantellerin yoğun olarak kullanıldığı modeller cesaret isteyen türden. Tanıtımların yapıldığı kapak modelleri genellikle komple transparan olarak tasarlanmış. Ve gelinlikten çok gece elbisesi havasındalar. Yine transparan kullanılrak yapılan daha az iddialı modellerde ise kabarık etekler yine kullanılıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu